STEP HALI YIKAMA

STEP HALI YIKAMA

Step halısını nasıl yıkıyoruz? Fabrikamızda gelen tüm halılarda olduğu gibi step halısını da ön kontrolden geçiriyoruz. Halıda hasar var mı leke var mı kontrol ettikten sonra toz çırpma makinesinde yıkama öncesinde çırpıyoruz.

oz çırpma makinesinden geçen Step halı ,halı yıkama makinesinde natürel şampuanlar ile yıkanmaktadır. Bol su ile durulama yapıldıktan sonra halı sıkma makinesinde sıkılır.

Yıkama sonrası kontrol edilen halı kurumaya bırakılır. Varsa çıkmayan leke, özel leke çıkarıcılarımız ile müdahale ederek leke çıkarma işlemi uygulanır. Gerekirse tekrar hızlı bir yıkama işlemine tabii tutulur.

Kurumaya bırakılan halının ortamı kapalı kurutma odasında güneş görmeyen bir ortamdır. Kuruyan halı paketleme bölümünde kontrol edilir. Son kontrolden geçen Step halı paketlenerek adrese teslim edilir.

Dikkat ettiyseniz Step halının yıkama sürecindeki her aşaması titizlikle yürütülen aşamalardan oluşmaktadır. Sık sık kontrol edilerek kirlerden tamamen temizlenmekte ve step halı yüzeyinde hasar oluşumunun önüne geçilmektedir. Kırklareli Halı Yıkama Fabrikası geçmişten gelen tecrübesi ile Step halılarınızı hasar görmeden modern yıkama teknolojisinden geçirmektedir. Step halılar fabrikamızda garantili olarak yıkanmaktadır.