HALI İPLİK CİNSLERİNE ÖZEL TEMİZLİK VE BAKIM/ONARIM HİZMETİ

HALI İPLİK CİNSLERİNE ÖZEL TEMİZLİK VE BAKIM/ONARIM HİZMETİ

Halı üretiminde kullanılan 100’e yakın iplik çeşitlerinde oluşabilecek 200’den fazla leke ve problemlerine yönelik AR-GE çalışmalarımız sonucunda Türkiye’nin önde gelen halı üreticilerinin markalarına özel temizlik ve bakım/onarım hizmetlerimiz reçetelerle sunulmaktadır.  

"Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle birlikte üretici firmalar tarafından son sistem makinalarda üretilen modern halıları, marka ve modeline göre, halının yapısına, iplik türüne, üretim sonu hazırlığına uygun şekilde yıkanması amacıyla e-halıservisi kurulmuştur. e-halıservisi 2018 yılı itibariyle Türkiye'nin 81 ilinde kurumsal ve teknik kalite standartlarına uygun akademik eğitimler tamamlanmış ve aynı kalite anlayışı ile hizmet vermeye başlamıştır. 

Tıpkı beyaz eşya ve elektronik eşyada olduğu gibi artık halıda da servislik ağı var! e-halıservisi olarak servisi olduğumuz tüm markaların yıkama, bakım, onarım ve saçak tamir işlemlerini garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.” 

E-Halı Servisi Projesi Hangi İhtiyaca Yönelik Ortaya Çıktı 

Bugüne kadar halı sektöründe servislik ağının oluşturulamaması ve halıların garanti kapsamını bozmayacak standartlarda verimli ve sağlıklı sonuç veren temizlik ürünleri ve uygulamalarının eksikliği büyük bir sorun teşkil etmekteydi. Karşılaşılan bu ve bunun gibi halı sorunlarında özellikle de tüketici kullanımından sonraki süreçte oluşan kir, leke ve onarım gerektiren problemlerde çözüm üretmeye ihtiyaç bulunmaktaydı. E-Halı Servisi bu ihtiyaçlara yönelik en etkili çözümleri bulmak, en güvenilir profesyonel uzman kadrolar ve modern sistemlerle buna çözüm olmak hedefiyle ortaya çıktı. Halıya, canlıya ve doğaya zarar vermeden bu operasyonun sağlanması amacıyla ilk defa sektörün en üst limitlerdeki standartlarını oluşturarak yola çıktı.

Kırklareli Halı Yıkama olarak bizde KIRKLARELİ İLİ ve EDİRNE MERKEZ bayisiyiz.